NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 938 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 4 ile 4 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Bedava 300 LOOP

Bu konu 3090 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...

Bedava 300 LOOP 3090 Reviews

Konuyu değerlendir: Bedava 300 LOOP

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3090 kez incelendi.

Bedava 300 LOOP

Merhabalar.

300 adet bedava loop indirmek için herhalde öncelikle üye olmak gerekiyor.

Şuan için fırsatım yok ama sizler istifade edin istedim.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    Sativus Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Üye olmadan da indiriliyor sanırım.

Buradan herbir loop paketini tek tek indirmemiz gerekiyor. Örneğin bir loop paketine gelip, infoya basıp "Tree Free Loops" a tıklıyoruz. İsim soyisim, mail adresini yazıp onaylayınca indirmeye başlıyor.

EsbaB, eser karaca Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Sativus tarafından (30 Mart 2016 Saat 04:21 ) değiştirilmiştir.
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

selam

twisted çok ender kullandığım bir reaktor patch, bende genelde randomize çalışıyorum, eğer vaktin varsa microbite dinlemeni isterim.. bu tarz çalışmalarda ritim part sadece 1 kanaldır, çok detay çalışıyorum bu proje ekranlarında görülebilir.

oradaki glitch yapı tamamıyla kendi tasarımım ve ned rush ve isotonikstudio ve bazı electronic music and sound design kitabındaki max patchlerle hazırladığım veprint aldığım kısa slice sample ların editlenmesi ve dah akapsamlı bir yapı, çünkü twisted genelde kilit koyuyor elementlere, dolayısıyla ben her region sample sese birer FX uyguluyorum kendi başına hareket eden 1 dk içinde yüzlerce slice a fx var. zaten bu sabeple işi mididen çıkartıp sampltude da IDM yetenekleri sebebiyle devam ediyorum,
    herkes gibi kendime özel setaplarım var,
    bir gün istanbul da isen, gel birlikte çalışmalarımı tek tek açalım proje ekranlarını beraber konuşalım. faydam olursa bu beni mutlu eder,

daha önce glitchmachine ivo ivanov "GM sound designer" komple 4GM paketin tüm bundle paketi bana hediye etti microbiti dinleyip.

EsbaB Şu üyeler, eser karaca adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu eser karaca tarafından (29 Mart 2016 Saat 11:28 ) değiştirilmiştir.

Sanırım ufak bir yanlış anlaşılma olmuş. Ben çalışmalarınızı bu siteden indirip yayınlıyorsunuz gibi bir şey demek istemedim. Program becerinizi bu forumda herkes biliyordur. Sadece bazı loopları dinlerken, aklıma siz geldiniz o kadar.

eser karaca Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc