+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 16 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Lewitt 440 pure ve Se z3300a

Bu konu 748 kez görüntülendi 15 yorum aldı ...

Lewitt 440 pure ve Se z3300a 748 Reviews

Konuyu değerlendir: Lewitt 440 pure ve Se z3300a

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 748 kez incelendi.

Question Lewitt 440 pure ve Se z3300a

Herkese selamlar, daha önce Se z3300a ile kendi sesime ait bir vokal kaydı yapmıştım, eq vb. plugin kullanmadam dahi mikse hazır bir ton yakaladığımı hissedip çok beğenmiştim. Fakat bu mikrofonun ikinci elini bulmak ayrı bir dert, bulsam da fiyatı yüksek gelecek. Bunların dışında Uğur86 arkadaşımıza lewitt 440 pure hakkında soru sormuştum, tizleri sakin, gayet modern bir sese sahip olup flat kayıt aldığından bahsetmişti. Acaba aramızda bu iki mikrofonu kullanmış ve kıyaslama yapabilecek olanlar var mıdır?

Cho®dSolo Şu üyeler, Alper35 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Alper35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, daha önce Se z3300a ile kendi sesime ait bir vokal kaydı yapmıştım, eq vb. plugin kullanmadam dahi mikse hazır bir ton yakaladığımı hissedip çok beğenmiştim. Fakat bu mikrofonun ikinci elini bulmak ayrı bir dert, bulsam da fiyatı yüksek gelecek. Bunların dışında Uğur86 arkadaşımıza lewitt 440 pure hakkında soru sormuştum, tizleri sakin, gayet modern bir sese sahip olup flat kayıt aldığından bahsetmişti. Acaba aramızda bu iki mikrofonu kullanmış ve kıyaslama yapabilecek olanlar var mıdır?
    lewitt i bilmem ama, se3300 tam bir efsane...3 yıldır kullanıyorum, temizlikçi teyze düşürmüş, diyaframı dağıldı...
    BL yeni bir mikrofon için çok iyi fiyat verdi...
    Sonuç;
    Tamir ettirdim, 5 aya yakın bekledim parça gelmesini...

Ch.

Alper35 Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Kesinlikle se efsane.. ne yapıp edip yurtdışından ya da benzer şekilde bulup almalıyım.

Cho®dSolo Şu üyeler, Alper35 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Alper35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birinde çok temiz z3300 var 2000 tl istiyordu isterseniz konuşmanızı sağlarım

Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sudan ucuz almışım yahu...
    700 TL😎🤣

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tezcankoray Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Cok tesekkurler yakin zamanda mümkün görünmüyor.

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    700 TL😎🤣

Hocam sana cok uyguna denk gelmisti. Oylesi kirk yilda bir duser

Cho®dSolo, tezcankoray Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Hocam sana cok uyguna denk gelmisti. Oylesi kirk yilda bir duser
    Sayende sE3300 üm oldu Hocam...

Ch.

tezcankoray Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    700 TL😎🤣

Sen aldığında dolar kaç liraydı Bahadır abi, onun da etkisi vardır muhakkak. Yine de uygun olabilir senin aldığın fiyat tabi ama bu kadar uçurum yoktu.

Cho®dSolo Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen aldığında dolar kaç liraydı Bahadır abi, onun da etkisi vardır muhakkak. Yine de uygun olabilir senin aldığın fiyat tabi ama bu kadar uçurum yoktu.
    Yok dostum dolarla ilgili değil...
    Muadilleri 1500-2000 aralığındaydı yine o zaman...
    Bu adam 750 Tl ye ilan koymuştu.
    Arızalı yada problemli diye düşündüm açıkcası.
    İskender Abim saolsun elemanla irtibata geçti, buluştu cihazı test etti.
    Sorun yoktu, üstüne bir de pazatlık etmiş, 700 TL ye shockmount ve popfilter ile birlikte cihazı kaptık...
    Biz de anlamadık, nasıl oldu bu işi diye...

Ch.

gitarist1975, tezcankoray Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: