+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 22 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Sevgili Moderatörümüz Can Hakkında

Bu konu 3546 kez görüntülendi 21 yorum aldı ...

Sevgili Moderatörümüz Can Hakkında 5.00 3546 Reviews

Konuyu değerlendir: Sevgili Moderatörümüz Can Hakkında

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 3546 kez incelendi.

Sevgili Moderatörümüz Can Hakkında

Sevgili moderatörümüz Can Kırca hakkında Hürriyet internet sitesinde aşağıdaki haber çıktı. Kendisini son derecede takdir ediyor ve kutluyorum. Ayrıca aramızda böyle bir arkadaşımızın bulunmasından onur duyduğumu da belirtmeliyim.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Habertürk gazetesinin 15 Ocak Pazar günkü baskısının 5. sayfasında da haber mevcut.

**Edit: Habertürk'ün websitesinde yayınlarken yaptığı bazı müdahalelerden rahatsız olduğum için bağlantıyı Hürriyet ile değiştiriyorum, Gazete normal, ama web'te metni kurcalamışlar..

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    averen, Cho®dSolo, CirkinReis, EsbaB, gitarist1975, gunayahmet, keşanlı mustafa, nacib, okidoz, Sativus, Tanerongunyzb, ugur86, ulasyaramis, wade21, Waspyy Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Can tarafından (15 Ocak 2017 Saat 18:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link edit
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Teşekkür ederim @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abi, Habertürk haberi biraz kurcalamış, ben asıl haber linkini aşağıya alıyorum;
    Senin mesajını da düzenleyeyim de, Habertürk'ün gazetecilik anlayışından kurtulmuş olalım;

Chescha, Cho®dSolo, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, okidoz, Tanerongunyzb Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ne adminler var part 2 tüm adminlerimiz başarıdan başarıya koşuyor

EsbaB, tezcankoray Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abi, Habertürk haberi biraz kurcalamış, ben asıl haber linkini aşağıya alıyorum;
    Senin mesajını da düzenleyeyim de, Habertürk'ün gazetecilik anlayışından kurtulmuş olalım;
    Evet bence de bu değişikliği yapman isabetli olmuş. Bu şekilde ; Habertürk internet sitesinin habercilik anlayışının ne olduğunu da net olarak görmüş olduk.

EsbaB Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Azminizden dolayı sizi çok tebrik ederim. Görmüyorum diye hayata küsmemişsiniz. Aksine çok pozitifsiniz, kararlısınız. Çok saygı duydum size. Merakımı mazur görün, sizi tanımak amaçlı soruyorum, örneğin forumda çok fazla buton var, onları aktif olarak nasıl kullanabiliyorsunuz? Yardımcı programdan bahsetmişsiniz haber sitesinde. Program sayfayı tarayıp, sayfayla ilgili bütün bilgileri size mi bildiriyor? Yaptığınız işi düşününce, forumu kullanmak çok basit kalıyor tabiki. Açık kaynaklı kod çevirisi yaptığınızdan bahsetmişsiniz. İnternette bununla ilgili tam bir bilgi bulamadım. Vaktiniz varsa işinizden de biraz bahsedebilir misiniz?

EsbaB Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Azminizden dolayı sizi çok tebrik ederim. Görmüyorum diye hayata küsmemişsiniz. Aksine çok pozitifsiniz, kararlısınız. Çok saygı duydum size. Merakımı mazur görün, sizi tanımak amaçlı soruyorum, örneğin forumda çok fazla buton var, onları aktif olarak nasıl kullanabiliyorsunuz? Yardımcı programdan bahsetmişsiniz haber sitesinde. Program sayfayı tarayıp, sayfayla ilgili bütün bilgileri size mi bildiriyor? Yaptığınız işi düşününce, forumu kullanmak çok basit kalıyor tabiki. Açık kaynaklı kod çevirisi yaptığınızdan bahsetmişsiniz. İnternette bununla ilgili tam bir bilgi bulamadım. Vaktiniz varsa işinizden de biraz bahsedebilir misiniz?

Merhaba @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , estağfurullah, tabi ki merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.
    Öncelikle şunu belirteyim, kullandığım bilgisayarların diğerlerinden hiçbir farkı yok, mesela şu an bir Macbook air ile bağlanıyorum :-)
    Kullandığım yazılım ben hangi komutu verirsem onu gerçekleştiriyor. Tüm her şeyi okuması demeyelim de, yön tuşlarıyla vs. ben yönlendiriyorum. Ben İngilizce bir yazılım kullanıyorum, dolayısıyla her bağlantıyı/butonu/metni İngilizce ya da İngiliz aksanıyla duyuyorum aynı anda.
    Tabi ki konuşma hızında klavye kullanmak mümkün hale geliyor böylelikle.

Üniversitedeki bölümüm İng. mütercim-tercümanlıktı, çeviriden kasıt Wordpress, Joomla, Xoops gibi açık kaynak kodlu geliştirilen web yazılımlarını Türkçe'ye çevirip desteklenen diller arasına Türkçe'yi eklemek.
    Şu an Milli Eğitim'de görevliyim, hobi olarak müziğe dair bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Arta kalan zamanda sözünü ettiğim çevirileri yapıyorum. Bunun dışında firmalara profesyonel e-ticaret çözümleri sunmak, hosting, sunucu, internet radyosu, optimizasyon ve güvenlik gibi birkaç şey daha var :-)
    Excel'de gelişmiş macro yazmak, ASP ya da PHP ile SQL destekli site/script kodlamak ya da Visual Basic ile masaüstü yazılım hazırlamak gündelik işler.

Önceleri Avea'da, Apple'da, Speak'te, Okan üniversitesinde ve Çizgi telekomda çalıştım.

Neyse, sözü fazla uzattım galiba, adımız ukâlâya çıkacak :-)

Keyifli forumlar.

EsbaB, gitarist1975, keşanlı mustafa, Sativus, Tanerongunyzb Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Azim ve başarı hikayesi diye buna denir...!
    Tebrik ederim kardeşim...

Can, EsbaB, okidoz Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , estağfurullah, tabi ki merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.
    Öncelikle şunu belirteyim, kullandığım bilgisayarların diğerlerinden hiçbir farkı yok, mesela şu an bir Macbook air ile bağlanıyorum :-)
    Kullandığım yazılım ben hangi komutu verirsem onu gerçekleştiriyor. Tüm her şeyi okuması demeyelim de, yön tuşlarıyla vs. ben yönlendiriyorum. Ben İngilizce bir yazılım kullanıyorum, dolayısıyla her bağlantıyı/butonu/metni İngilizce ya da İngiliz aksanıyla duyuyorum aynı anda.
    Tabi ki konuşma hızında klavye kullanmak mümkün hale geliyor böylelikle.

Üniversitedeki bölümüm İng. mütercim-tercümanlıktı, çeviriden kasıt Wordpress, Joomla, Xoops gibi açık kaynak kodlu geliştirilen web yazılımlarını Türkçe'ye çevirip desteklenen diller arasına Türkçe'yi eklemek.
    Şu an Milli Eğitim'de görevliyim, hobi olarak müziğe dair bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Arta kalan zamanda sözünü ettiğim çevirileri yapıyorum. Bunun dışında firmalara profesyonel e-ticaret çözümleri sunmak, hosting, sunucu, internet radyosu, optimizasyon ve güvenlik gibi birkaç şey daha var :-)
    Excel'de gelişmiş macro yazmak, ASP ya da PHP ile SQL destekli site/script kodlamak ya da Visual Basic ile masaüstü yazılım hazırlamak gündelik işler.

Önceleri Avea'da, Apple'da, Speak'te, Okan üniversitesinde ve Çizgi telekomda çalıştım.

Neyse, sözü fazla uzattım galiba, adımız ukâlâya çıkacak :-)

Keyifli forumlar.
    Bu bir başarı öyküsüdür, ukalalık diyebilecek kimse olamaz. Süpersiniz. Yanıt için teşekkürler. İyi günler dilerim...

Can, Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı abdullahatalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ne adminler var part 2 tüm adminlerimiz başarıdan başarıya koşuyor
    Kardeşim bu konuda @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocamın eline su dökemeyiz. Azmin başarısı resmen, tebrik ediyorum.

Saygılar,
    Tezcan

EsbaB, okidoz Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Tek kelime ile helal olsun. Azminiz, başarınız için tebrik ederim. Bence sizin gibi arkadaşların kamuoyunu bilgilendirmesi, engelli vatandaşları umutlandırması, başarılarının sağlanması, daha fazla farkındalık yaratılması için konferanslar, bildiriler vs yapılması lazım. Ben Can'ın TEDx konuşmacısı olması gerektiğini düşünüyorum.

EsbaB Şu üyeler, Chescha adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: