NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 827 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 1 ile 1 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Müzik Dinleme Amaçlı Kapalı Kulaklık Tavsiyesi

Bu konu 1872 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...

Müzik Dinleme Amaçlı Kapalı Kulaklık Tavsiyesi 1872 Reviews

Konuyu değerlendir: Müzik Dinleme Amaçlı Kapalı Kulaklık Tavsiyesi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1872 kez incelendi.

Müzik Dinleme Amaçlı Kapalı Kulaklık Tavsiyesi

Sevgili Arkadaşlar,

Biliyorsunuz müziği kaliteli dinleme amaçlı olarak bir süredir kulaklık arayışı içerisindeyim. Bunun için aklıma ilk gelen "open back" kulaklıklar olduğu için ; Sennheiser HD600 ve HD650 konusnda sizlerden görüş almak istemiştim. Sağ olsun @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam bu konuda test sürüşü için beni ofisine davet etmişti.

Bu arada "open back" kulaklıklar için , dışarıya ses yansıtma düzeyi konusunda kafamda bir soru işareti vardı ve söz konusu başlıkta da bunu belirtmiştim.

Son günlerde bir kulaklık forumunda ; komşuma rahatsızlık vermeme amacımdan bahsederek , bu konudaki fiziki koşullarımı net bir şekilde anlattım ve HD600/HD650 kullanıcılarından yardım istedim. Sağolsunlar gereken yardımı yaptılar. Hatta bir tanesi dışarıya hangi ölçüde ses yansıttığımı duyabilmem için bir video çekip Forum'a astı.

Bu yardımlar sonucunda ; "open back" kulaklık sevdam hüsranla sonuçlanmış oldu.

Şimdi tekrar başa döndüm. Benim kesin olarak kapalı kulaklık kullanmam gerekiyor, bunu anlamış oldum. Bu durum karşısında ; müzik dinleme amaçlı olarak , beni duyum kalitesi anlamında şu anda kullandığım ATH-M50x'den daha yukarılara taşıyacak bir kapalı kulaklık önerisi verirseniz çok sevinirim.

Konu Mehmet Uzunosmanoğlu tarafından (15 Ocak 2016 Saat 21:56 ) değiştirilmiştir.
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro