+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 4 ile 4 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Sonarworks Reference 4 kullanan ?

Bu konu 631 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...

Sonarworks Reference 4 kullanan ? 631 Reviews

Konuyu değerlendir: Sonarworks Reference 4 kullanan ?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 631 kez incelendi.

Question Sonarworks Reference 4 kullanan ?

Arkadaşlar merhaba,

Acaba aramızda sonarworks ün ölçüm mikrofonu ile monitör kalibrasyonu yapan deneyim yapmış kişiler var mı ? Tavsiye eder misiniz ?

Saygılarımla,

INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD

Bende mikrofonu ve yazılımı var hocam tavsiye ederim, özellikle alt frekans problemlerini baya bi topluyor, ama kesinlikle orjinal mikrofonunu al derim, ben gearslutz'ta falan araştırdım, bheringer ya da superlux'ün üst frekanslarda yazılımı yanılttığını yazmışlar. Sadece thomann'da var ama bildiğim kadarıyla bu mikrofn, bulamazsan ben satarım kenarda boş duruyo ayrıca kulaklık yazılımı da mükemmel, sonarworks işini iyi yapan bir firma.

EsbaB, hepar45 Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende mikrofonu ve yazılımı var hocam tavsiye ederim, özellikle alt frekans problemlerini baya bi topluyor, ama kesinlikle orjinal mikrofonunu al derim, ben gearslutz'ta falan araştırdım, bheringer ya da superlux'ün üst frekanslarda yazılımı yanılttığını yazmışlar. Sadece thomann'da var ama bildiğim kadarıyla bu mikrofn, bulamazsan ben satarım kenarda boş duruyo ayrıca kulaklık yazılımı da mükemmel, sonarworks işini iyi yapan bir firma.
    Uğur hocam teşekkürler ederim satarsan fiyat ne düşünüyorsun (mikrofon + yazılım)

INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD

Alıntı hepar45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur hocam teşekkürler ederim satarsan fiyat ne düşünüyorsun (mikrofon + yazılım)
    mesaj attım hocam

hepar45 Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770