NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1177 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 5 ile 5 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: FOCUSRITE ISA One Analogue Mikrofon Preamp

Bu konu 1681 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...

FOCUSRITE ISA One Analogue Mikrofon Preamp 1681 Reviews

Konuyu değerlendir: FOCUSRITE ISA One Analogue Mikrofon Preamp

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1681 kez incelendi.

FOCUSRITE ISA One Analogue Mikrofon Preamp

Ürün çok yenidir ve hiçbir sorunu arızası yoktur. Kozmetik olarakta tertemizdir.

İstanbul içi elden teslim edilir. Takas lütfen teklif etmeyiniz.

Fiyat: 1700 Lira

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı aytacbayladi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürün çok yenidir ve hiçbir sorunu arızası yoktur. Kozmetik olarakta tertemizdir.

İstanbul içi elden teslim edilir. Takas lütfen teklif etmeyiniz.

Fiyat: 1700 Lira

Merhaba hocam, biz genelde forumda işlerimizi karşılık beklemeden yardımseverlik içerisinde hallederiz, ama bazı durumlarda işin içerisine rakamlar ve ücret giriyor bu durumda onlardan biri fakat, 0 hali 2 bin tl olan ürünün 1700 e satılması bence forumun özelliğini yitirmektedir, benim haddime değil ürününüze fiyat biçmek ama burası sahibinden.com değil o yüzden bence bu foruma özel güzel bir fiyat verirseniz hem gelenek bozulmaz hemde tabiri caizse dostluk kazanır.Lütfen yanlış anlama ilanı tekrar gözden geçirmende fayda var demek istedim sadece kötüleme yapıyor gibi anlama.

Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Alıntı abdullahatalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba hocam, biz genelde forumda işlerimizi karşılık beklemeden yardımseverlik içerisinde hallederiz, ama bazı durumlarda işin içerisine rakamlar ve ücret giriyor bu durumda onlardan biri fakat, 0 hali 2 bin tl olan ürünün 1700 e satılması bence forumun özelliğini yitirmektedir, benim haddime değil ürününüze fiyat biçmek ama burası sahibinden.com değil o yüzden bence bu foruma özel güzel bir fiyat verirseniz hem gelenek bozulmaz hemde tabiri caizse dostluk kazanır.Lütfen yanlış anlama ilanı tekrar gözden geçirmende fayda var demek istedim sadece kötüleme yapıyor gibi anlama.
    Alan kişiyi mağdur etmemek-satan kişinin de kaybının olmaması için ilk verilen rakam önemlidir. Almak isteyen biri çıkarsa zaten rakama bakmadan önce bir yazar, sonrasına bakalım... 1500'den aşağısı da, forum özelliğini yitirmesin diye benim karşılığını alamamam demek. Böyle birşey de çok saçma olurdu..

Evet genel alışkanlık malın değeri yazılıp son fiyat dense bile mutlaka pazarlık yapılmasıdır, bu sebeple normalde 1500 edecek cihaza mecburen 1600 yazıyoruz, bu şekilde hem ürünü alan kişi pazarlık edip fiyat indirme hazzını yaşıyor, hem de satan kişi değerinde vermenin rahatlığına eriyor Bu arada güzel preamp, clean kategoride en gözde cihazlardan birisi bana göre, özellikle tüplü mikrofon ve DI kayıt yolunu yoğun kullanan kişilere tavsiye ederim....

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

+ Yeni Konu aç