+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 20 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: ben başlamadan son vermek

Bu konu 1368 kez görüntülendi 19 yorum aldı ...

ben başlamadan son vermek 1368 Reviews

Konuyu değerlendir: ben başlamadan son vermek

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1368 kez incelendi.

ben başlamadan son vermek

herkese merhabalar ben tayfun kara 22 yaşındayım bu konuyu açmamın sebebi müziğe yeni başlayan arkadaşların benim düştüğü duruma düşmemeleri içi bi uyarı konuyu baştan sona üşenmeden okuyan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunarım..

Müziğe 2014 yılında bir park köşesinde rap müzik dinleyerek başladım ve müzik yapacağım diyerek yola koyuldum rap hevesim 5 ay sürmeden yapacaksam duygu yüklü ve dinlenen müzik yapmalıyım ve çok sevdiğim bir çalgı gitarı aldım ve gitarda nereden başlayacağımı bilmediğim için saçma sapan videolarla karşılaştım ve farklı farklı yol izledim ve birde baktım ki işin içine git gide gömülmeye başladım ve şuan ki kararımı da müziğe son verme olarak karar aldım.

Neden mi ?

Siz siz olun ki benim kadar aç olmayın onu öğreneceğim şunu öğreneceğim diyerek koşturmayın bir enstürman kullanacaksanız onda sabit kalın ben zamanında çok heves edip herşeye atıldım ve git gide gömüldüm ve artık çıkamıyorum bu işin içinde

Hemen pes mi ediyorsun ?

asla hemen pes etmedim ve youtubede çok etkili dersler var ama tam tersine saçma sapan yollarda var demem şu ki sizleri tanımak güzel birşey di.
    Artık aranızdan ayrılıyorum müzikte kalın sağlıcakla kalın Herkes yapabildiğinin en iyisini yapabilmesi dileğiyle..

Herkese Teşekkürlerimi sunarım...

Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar ben tayfun kara 22 yaşındayım bu konuyu açmamın sebebi müziğe yeni başlayan arkadaşların benim düştüğü duruma düşmemeleri içi bi uyarı konuyu baştan sona üşenmeden okuyan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunarım..

Müziğe 2014 yılında bir park köşesinde rap müzik dinleyerek başladım ve müzik yapacağım diyerek yola koyuldum rap hevesim 5 ay sürmeden yapacaksam duygu yüklü ve dinlenen müzik yapmalıyım ve çok sevdiğim bir çalgı gitarı aldım ve gitarda nereden başlayacağımı bilmediğim için saçma sapan videolarla karşılaştım ve farklı farklı yol izledim ve birde baktım ki işin içine git gide gömülmeye başladım ve şuan ki kararımı da müziğe son verme olarak karar aldım.

Neden mi ?

Siz siz olun ki benim kadar aç olmayın onu öğreneceğim şunu öğreneceğim diyerek koşturmayın bir enstürman kullanacaksanız onda sabit kalın ben zamanında çok heves edip herşeye atıldım ve git gide gömüldüm ve artık çıkamıyorum bu işin içinde

Hemen pes mi ediyorsun ?

asla hemen pes etmedim ve youtubede çok etkili dersler var ama tam tersine saçma sapan yollarda var demem şu ki sizleri tanımak güzel birşey di.
    Artık aranızdan ayrılıyorum müzikte kalın sağlıcakla kalın Herkes yapabildiğinin en iyisini yapabilmesi dileğiyle..

Herkese Teşekkürlerimi sunarım...
    Kararını gözden geçirmeni tavsiye ederim...
    Bu yollardan inan hepimiz geçtik, öyle hemen pes etmece yok...

Ch.

enym, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tayfun Kara, tezcankoray Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ch.
    Aynen öyle @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Daha ses kartını bile almadın sanırım ne bu acele Daha birşeyler denemeden, ben yapamadım demek doğru değil bence de...

Cho®dSolo, enym, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb, Tayfun Kara Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ch.
    Haklısın bahadır abi fakat kendime çıkış noktası bulamıyom

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cho®dSolo Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Daha ses kartını bile almadın sanırım ne bu acele Daha birşeyler denemeden, ben yapamadım demek doğru değil bence de...
    😅😅😅 doğru diyon tezcan abi de ne bileyim çokmu fevri davranıyom ki

Müziğe 1959 yılında 5 yaşımdayken melodik ile başladım. 13 yaşımdayken hocam bana bir gitar hediye etmişti ama o gitarın tel yüksekliğinden tellere basmam imkansızdı, sonra 14 yaşımda babam bana basit bir gitar aldı. O aralar gitarda akor denilen şeyin olduğunu ve bunları öğrenmem gerektiğini farkettim. Gitarı az buçuk çalanların peşinden akor öğrenmek için koştum, 7-8 akor öğrendim, çalışa çalışa onları basmayı ve çalmayı öğrendim. Sonra 1970 de lisede okul orkestrasında ritm gitar çaldım. 20 yaşlarımdayken gitarı cat stewens gibi bir türlü çalamadığım için müziği bıraktım. Sonra 58 yaşlarımda DAW lamı farkettim, cubase ile bir şeyler yapmaya başladım, iyi kötü, berbat işler yapıyordum Hemen ders almaya başladım. DAW ı rahat öğrendim, sonra da akor ve armoni bilgimi geliştirdim. Hocam bana dayanamadı Amerikaya kaçtı, sonradan bu sefer solo gitar dersleri almaya başladım.. Arada müzik açısından 38 sene bir boşluk yaşadım. Özetle şimdiki bilgisayar teknolojileri benim 20 yaşlarımda olsaydı bu boşluğu kesinlikle yaşamazdım. Diyeceğim, asla vazgeçme!!! Gün gelecek, müzik kabiliyeti, bir enstrüman çalmak yavaşlamış olan hayatında sana çok büyük destek olacak..

Cho®dSolo, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Tanerongunyzb, Tayfun Kara, tezcankoray, ulasyaramis, Vbaran Şu üyeler, enym adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı enym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müziğe 1959 yılında 5 yaşımdayken melodik ile başladım. 13 yaşımdayken hocam bana bir gitar hediye etmişti ama o gitarın tel yüksekliğinden tellere basmam imkansızdı, sonra 14 yaşımda babam bana basit bir gitar aldı. O aralar gitarda akor denilen şeyin olduğunu ve bunları öğrenmem gerektiğini farkettim. Gitarı az buçuk çalanların peşinden akor öğrenmek için koştum, 7-8 akor öğrendim, çalışa çalışa onları basmayı ve çalmayı öğrendim. Sonra 1970 de lisede okul orkestrasında ritm gitar çaldım. 20 yaşlarımdayken gitarı cat stewens gibi bir türlü çalamadığım için müziği bıraktım. Sonra 58 yaşlarımda DAW lamı farkettim, cubase ile bir şeyler yapmaya başladım, iyi kötü, berbat işler yapıyordum Hemen ders almaya başladım. DAW ı rahat öğrendim, sonra da akor ve armoni bilgimi geliştirdim. Hocam bana dayanamadı Amerikaya kaçtı, sonradan bu sefer solo gitar dersleri almaya başladım.. Arada müzik açısından 38 sene bir boşluk yaşadım. Özetle şimdiki bilgisayar teknolojileri benim 20 yaşlarımda olsaydı bu boşluğu kesinlikle yaşamazdım. Diyeceğim, asla vazgeçme!!! Gün gelecek, müzik kabiliyeti, bir enstrüman çalmak yavaşlamış olan hayatında sana çok büyük destek olacak..
    Hakikaten ya, bizde sebep arıyorduk demek ki sen kaçırmışsın Abi, Bora Hoca'yı Amerika'ya...
    Fail bulundu beyler

Ch.

enym, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tayfun Kara Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Diyeceğim, asla vazgeçme!!! Gün gelecek, müzik kabiliyeti, bir enstrüman çalmak yavaşlamış olan hayatında sana çok büyük destek olacak..
    Tayfun kardeşim,

Bak @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Ertan Bey'in alıntıladığım lafı çok doğru bir laf. Ben de onun gibi 60'lı yaşlarımı yaşıyorum.Yani senin baban/deden yaşındayız. Benim şu yaşlarımdaki en büyük sığınağımın müzik olduğunu bilmeni isterim.

Cho®dSolo, enym, Tanerongunyzb, Tayfun Kara, Vbaran Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Haklısın abi nota armoni bilgim hiç yok benim

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tayfun kardeşim,

Bak @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Ertan Bey'in alıntıladığım lafı çok doğru bir laf. Ben de onun gibi 60'lı yaşlarımı yaşıyorum.Yani senin baban/deden yaşındayız. Benim şu yaşlarımdaki en büyük sığınağımın müzik olduğunu bilmeni isterim.
    Doğru diyonuz abi fakat ben nerden başlıycamı bilmiyom bi yol çizemedim