+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 29 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: AMD RYZEN ve Müzik Prodüksiyonu

Bu konu 1666 kez görüntülendi 28 yorum aldı ...

AMD RYZEN ve Müzik Prodüksiyonu 1666 Reviews

Konuyu değerlendir: AMD RYZEN ve Müzik Prodüksiyonu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1666 kez incelendi.

AMD RYZEN ve Müzik Prodüksiyonu

Kontakt ve Waves'in Kramer Tape'i ile Pro tools:

Favorim bu. Canına okuma testi:

EsbaB, Sativus Şu üyeler, Orkunn adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Ryzenler render gibi işlemlerde çok güzel sonuç veriyor gördüğüm kadarıyla. Giriş seviyesi ama ben de yakın zamanda Ryzen 3 işlemcili bir sistem kuracağım. Bu arada sistemle ilgili buraya konu açsam mı diye düşünüyordum geldim Ryzen karşıma çıktı

Orkunn Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ryzenler render gibi işlemlerde çok güzel sonuç veriyor gördüğüm kadarıyla. Giriş seviyesi ama ben de yakın zamanda Ryzen 3 işlemcili bir sistem kuracağım. Bu arada sistemle ilgili buraya konu açsam mı diye düşünüyordum geldim Ryzen karşıma çıktı
    Kurdunuz mu hocam sistemi? Kurduysanız kullandığınız DAW ve Plug-inlerle olan performansını yazmanızı bekliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RYZEN için henüz erken bence, 2018 de ZEN 2 7nm ve de 2020 itibariyle ZEN 3 7nm yeni işlemcileri sürecekler 2 mimari daha geliyor, şu an olanlar zen 1

Orkunn, Sativus Şu üyeler, eser karaca adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Orkunn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kurdunuz mu hocam sistemi? Kurduysanız kullandığınız DAW ve Plug-inlerle olan performansını yazmanızı bekliyorum.

Evet Ryzen 3 ile sistemi kurdum. Ancak ben Cubase 5 ve onun içindeki stok pluginleri kullandığım için performans yazısı yazamıyorum Şuana kadar günlük kullanım ve basit oyunlarda test edebildim sistemi, ben çok memnun kaldım. Benim için yeterli bir sistem oldu. Test edebileceğim bir şey varsa bilgi vermesi için seve seve yaparım.

Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı eser karaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ryzen 16 yı görün

INTEL'in benzer güce sahip işlemcileri 4000 dolara satılıyor. Uyumluluk sıkıntısı yoksa harika bir işlemci. Anakart ile işlemcinin 5000 TL tuttuğu bir sistemde bu cinebench ve geekbench skorlarları elde etmek çok başarılı bence. Birde iş yaparken görmek lazım.

bu sistemi ciddi ciddi bende düşünüyorum fakat, işlemci 5000 civarı, ram ve anakart hatta böyle bir işlemciye bağlanacak psu nun kalitesi ki platinumlar 1000 tl civarında, sıvı soğutucu ve üst seviye vega rx 580 ekran kartı derken, 10 bin tl yi geçen bir sistem.
    bana 2. el 7-8 bin tl verip retina 500 nit 5k çözünürlük ( sektörde bu tür bir monitör yok) ve bu rakama 32 gig ramli, üstelik 1-2tb ssd vb i7 işlemcili 18.000 scor alan bir imac alıp, Apogee Element kart ile destekleyip Logic PRo da yürümek daha akıllıca geliyor.

Orkunn Şu üyeler, eser karaca adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı eser karaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sistemi ciddi ciddi bende düşünüyorum fakat, işlemci 5000 civarı, ram ve anakart hatta böyle bir işlemciye bağlanacak psu nun kalitesi ki platinumlar 1000 tl civarında, sıvı soğutucu ve üst seviye vega rx 580 ekran kartı derken, 10 bin tl yi geçen bir sistem.
    bana 2. el 7-8 bin tl verip retina 500 nit 5k çözünürlük ( sektörde bu tür bir monitör yok) ve bu rakama 32 gig ramli, üstelik 1-2tb ssd vb i7 işlemcili 18.000 scor alan bir imac alıp, Apogee Element kart ile destekleyip Logic PRo da yürümek daha akıllıca geliyor.
    Apple doların 3,40'a düşmesini 12 eylülde fiyatlara yansıtırsa belki Amerika'dan getirme üst konfigürasyonlu sıfır makinaları 9 bine satanlar olur.

eser karaca Şu üyeler, Orkunn adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: