+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 4 ile 4 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Paul Dwyer Çanakkale Türküsü

Bu konu 312 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...

Paul Dwyer Çanakkale Türküsü 312 Reviews

Konuyu değerlendir: Paul Dwyer Çanakkale Türküsü

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 312 kez incelendi.

Paul Dwyer Çanakkale Türküsü

Not: @Tanerongunyzb mesajını karakterlerini düzeltirken yanlışlıkla sildim. Konuyu tekrar açıyorum. Taner abinin mesajı şu şekilde:

Sevgili Arkadaşlar, bilgisayar saçmaladı kusura bakmayın.

90'lı yıllarda fırtına gibi esen Endipol grubunun Paul'ü 30 yıldır Türkiye'de yaşıyor. İskoç müzisyen Paul Dwyer, oğlu Eren ile Çanakkale türküsünü seslendirdi ve bu paylaşım sosyal medyada büyük ses getirdi. Hepimizden daha Türk olan bu beyefendiyi anmak istedim. Bu arada bu ülke için toprağa düşen tüm şehitlerimizin de ruhu şad olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Yanında söyleyen çocukda oğlu Eren.

Cho®dSolo, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [B]Not: [/B @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... mesajını karakterlerini düzeltirken yanlışlıkla sildim. Konuyu tekrar açıyorum. Taner abinin mesajı şu şekilde:

Sevgili Arkadaşlar, bilgisayar saçmaladı kusura bakmayın.

90'lı yıllarda fırtına gibi esen Endipol grubunun Paul'ü 30 yıldır Türkiye'de yaşıyor. İskoç müzisyen Paul Dwyer, oğlu Eren ile Çanakkale türküsünü seslendirdi ve bu paylaşım sosyal medyada büyük ses getirdi. Hepimizden daha Türk olan bu beyefendiyi anmak istedim. Bu arada bu ülke için toprağa düşen tüm şehitlerimizin de ruhu şad olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Yanında söyleyen çocukda oğlu Eren.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abi hatırlattığın için teşekkürler. Adam bizden daha Türk herhalde türküler konusunda )) Bu arada, hadi gitarda koma yok da, keman melodisinde o komayı verseymiş tadından yenmezmiş. Nedense o kulağımı çok tırmalıyor her seferinde

Ben bu türküye yine bir rock cover yapıp , bazılarının deyimiyle "Türkü'yü bozmayı" düşünüyordum ancak 18 mart'a yetişmeyince ortaya çıkmadı yine birşey. İnşallah seneye yaparım

Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Benimde sade ritimli bir çalışmam var ama daha vakit bulamadım.

Aslında öğrencilere Ufak birsey hazırlamıştım, üzerine canlı bendir/ arbane ile süsleme yapıp öyle okuyayım dedim; nişan, sınav, yarışma derken daha başımı kaşıyacak vakit bulamadım.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...