NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 333 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 1 ile 1 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Roland Tri Capture ( Aygıt Tanımama Sorunu )

Bu konu 395 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...

Roland Tri Capture ( Aygıt Tanımama Sorunu ) 395 Reviews

Konuyu değerlendir: Roland Tri Capture ( Aygıt Tanımama Sorunu )

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 395 kez incelendi.

Czld Roland Tri Capture ( Aygıt Tanımama Sorunu )

Selam arkadaşlar forumu yeni keşfettim sorunuma geçeyim.

3 aydır kullanmadığım ses kartımı yeniden kullanmak amaçlı kurayım dedim.Driver ı yükledim izin verdim ve aygıtı tak ve ilerle aşamasına geldiğimde ses kartını takıyorum fakat aygıtı okumuyor . dolayısıyla ilerle butonuda gelmiyor driver setup'ında.şimdiden teşekkürler

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

düzenleme :

arkadaşlar deneye deneye çözdüm ilerde bi arkadaş daha aynı sorunu yaşar diye çözümü söylüyorum.

window masaüstündeyken sağ altta 2 ok simgesi var ( aygıtlar ) ona sağ tık yapıp aygıtlar ve yazıcıları aç diyoruz.

ardından ses kartımızın ismi neyse ona sağ tık yapıp özelliklere tıklıyoruz (normalde ses kartı simgesinin üzerinde dikkat sembolü olur yani arızalıdır diye )

özellikler gelince donanım sekmesine tıklayıp tekrar özelliklere tıklıyoruz.

2.bi özellikler sayfası açılınca sürücüyü güncelleştir diyoruz

seçenek sayfası açılıyor 2. seçenek olan sürücü yazılımı için bilgisayarımı taraya tıklıyoruz.gelen sayfada gözat'a tıklayıp elinizde bulunan güncel driver setup'ının bulunduğu dizini seçiyoruz.örneğin yerel disk c / program files / ses kartı gibi

sonra tamama tıklıyorsunuz.size yükle veya yükleme diye bi seçenek gelicek . ona yükle diyorsunuz. otomatikmen herşeyi hallediyor.

ugur86 Şu üyeler, TomAmca adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu TomAmca tarafından (14 Ocak 2017 Saat 21:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: çözüldü

+ Yeni Konu aç