+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 7 ile 7 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: CUBASE 9.5 Pro inceleme

Bu konu 311 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...

CUBASE 9.5 Pro inceleme 311 Reviews

Konuyu değerlendir: CUBASE 9.5 Pro inceleme

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 311 kez incelendi.

CUBASE 9.5 Pro inceleme

Arkadaşlar merhaba,

Cubase 9.5 pro nun yenilikleri ile ilgili bir inceleme videosu yayınladım. İyi seyirler diliyorum

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

averen, Cho®dSolo, enym, EsbaB, nacib, Sativus Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD

Çok sade ve güzel hazırlanmış bir video, elinize dilinize sağlık. Ama bir cubase kullanıcısı olarak bu ufak değişiklikleri sürüm diye kakalamalarına çok kızıyorum açıkçası. Şu an bu buçuklarıda sayarsak 12 inci versiyonu sanırım. Studio one daha 3 üncü versiyonda bu değişiklikleri koydu. Örneğin chordtrack iki sene oldu yerinde sayıyor. Logic gibi bir drummer yok. Pro tools gibi audio işleme yok. Umarım steinberg bu kafa yapısını değiştirir.

Cho®dSolo, EsbaB, hepar45, yiğitcan Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sade ve güzel hazırlanmış bir video, elinize dilinize sağlık. Ama bir cubase kullanıcısı olarak bu ufak değişiklikleri sürüm diye kakalamalarına çok kızıyorum açıkçası. Şu an bu buçuklarıda sayarsak 12 inci versiyonu sanırım. Studio one daha 3 üncü versiyonda bu değişiklikleri koydu. Örneğin chordtrack iki sene oldu yerinde sayıyor. Logic gibi bir drummer yok. Pro tools gibi audio işleme yok. Umarım steinberg bu kafa yapısını değiştirir.
    Ewt kesinlikle katılıyorum Taner bey kendi içinde yenilikleri var ama videomda da söylediğim gibi diğer daw larda zaten bu özelliklerin birçoğu mevcut. Bugün bir protools ta hiç plug in satın almasanız bile ses işlersiniz cubase de maalesef imkansız kendilerine ciddi bir güncelleme yapmaları lazım saygılarımla

EsbaB, Tanerongunyzb Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD

Var, var.. Bu sefer uzun zamandır ilk defa yeni bir versiyon denebilecek yeni özellikler var. VST audio da 64 bit çalışması, audio editing de çok farklı özellikler, otomasyonun çok daha kullanışlı olması gibi.. Kullandıkça farkediyorum ama 9 dan 9,5 e geçmeyi hak edecek yenilikler var. Ben beğendim,m şahsen..

Cho®dSolo Şu üyeler, enym adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı enym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var, var.. Bu sefer uzun zamandır ilk defa yeni bir versiyon denebilecek yeni özellikler var. VST audio da 64 bit çalışması, audio editing de çok farklı özellikler, otomasyonun çok daha kullanışlı olması gibi.. Kullandıkça farkediyorum ama 9 dan 9,5 e geçmeyi hak edecek yenilikler var. Ben beğendim,m şahsen..
    Ertan hocam cubase kendi içinde bence de versiyon olarak oldukça iyileştirmiş kendini fakat cubase 5 ten beri steinberg cubase kullanan bir kullanıcı olarak bunun ücretsiz bir upgrade sürümü olarak sunulmasını tercih ederdim :-) Saygılarımla

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnceleme için teşekkürler...

Ch.
    ben teşekkür ederim
    bu arada 20 temel eğitim videosunu tamamladım bundan sonraki videolarda daha detaylara giricem saygılar

Cho®dSolo, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu hepar45 tarafından (09 Aralık 2017 Saat 14:35 ) değiştirilmiştir.