+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 19 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Bütçeye göre ses kartı

Bu konu 575 kez görüntülendi 18 yorum aldı ...

Bütçeye göre ses kartı 575 Reviews

Konuyu değerlendir: Bütçeye göre ses kartı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 575 kez incelendi.

Bütçeye göre ses kartı

Merhabalar 300-500 tl arası bütçem var ses kartı almak istiyorum tavsiyeniz varnı 😞😞 netten baktım presonus ve steinberg ses kartları ilgimi çekti çünkü yanında gelen hediye plugin,loop,daw falan var da hani şuan para biriktiriyorum daw alacak durumumda malesef yok ve cubase meraklısıyım öğrenmeyi ve arayüzü çok ilgimi çekiyor napabilirim şuan ağırdan ağırdan para biriktireceğim napmam lazım
    Teşekkür ederim....

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Steinberg alın o zaman. Yanında Cubase bedava geliyor. Kart olarak da fena değildir.

tezcankoray Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Steinberg alın o zaman. Yanında Cubase bedava geliyor. Kart olarak da fena değildir.
    Bende öyle düşünmüştüm mehmet abi fakat bu aralar presonusun göz bebeği stüdio one var ve audiobox ses kartı var cift giriş 450 500 tl arasında ve kartın yanında stüdio one artist ve 20 yi geçiş plugin loop falan geliyor aklım karma karışık desem yeridir

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar 300-500 tl arası bütçem var ses kartı almak istiyorum tavsiyeniz varnı ���� netten baktım presonus ve steinberg ses kartları ilgimi çekti çünkü yanında gelen hediye plugin,loop,daw falan var da hani şuan para biriktiriyorum daw alacak durumumda malesef yok ve cubase meraklısıyım öğrenmeyi ve arayüzü çok ilgimi çekiyor napabilirim şuan ağırdan ağırdan para biriktireceğim napmam lazım
    Teşekkür ederim....

nacizhane tavsiyem o fiyat aralığında olan bir audient ses kartı bulmanız preampları gerek presonus tan gerek steinberg ten daha iyidir.
    Saygılarımla

INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD

Alıntı hepar45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nacizhane tavsiyem o fiyat aralığında olan bir audient ses kartı bulmanız preampları gerek presonus tan gerek steinberg ten daha iyidir.
    Saygılarımla
    Abi doğru diyosunda hani daw alma imkanım yok o yüzden kartın yanında gelen daw a da ihyitacım var

Abi doğru diyosunda hani daw alma imkanım yok o yüzden kartın yanında gelen daw a da ihyitacım var

Daw almana gerek yok cubase 8 elements deneme sürümünü indir onunla ilgili forumda konu var hatta 30 günlük deneme sürümünü 5 6 yıla uzatıyorsun bi forumda araştırın.ben focusrite 2i2 kullanıyorum gayette memnunum sizin bütçeniz içinde kalıyo hem ama tabi kalite olarak diğerleri ile kayıslamasını yapamam diğerlerini kullanmadım çünkü onları forumda diğer arkadaşlar bi danışın derim.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı emreoral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daw almana gerek yok cubase 8 elements deneme sürümünü indir onunla ilgili forumda konu var hatta 30 günlük deneme sürümünü 5 6 yıla uzatıyorsun bi forumda araştırın.ben focusrite 2i2 kullanıyorum gayette memnunum sizin bütçeniz içinde kalıyo hem ama tabi kalite olarak diğerleri ile kayıslamasını yapamam diğerlerini kullanmadım çünkü onları forumda diğer arkadaşlar bi danışın derim.

Forumda cubase 8 elements adında bir konu vardı saat tarih falan değiştirip yılını uzatabiliyodun ama şimdi olmuyo saat ce tarih yanlış diyor

Forumda cubase 8 elements adında bir konu vardı saat tarih falan değiştirip yılını uzatabiliyodun ama şimdi olmuyo saat ce tarih yanlış diyor

Ben uzun zaman oldu yükleyeli belki cubase düzeltmiş olabilir.

Alıntı emreoral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben uzun zaman oldu yükleyeli belki cubase düzeltmiş olabilir.

Sanırım düzelttiler ustam dün baktımda ses kartlarına presonusun şu serisi var altta linkini verebilirsem bi bak istersen plugin falan geliyo yanında bende yeniyimde bu yolda o yüzden heyecanlıyım

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ürün özelliklerini oku hocam anlarsn demk istedgmi

Sanırım düzelttiler ustam dün baktımda ses kartlarına presonusun şu serisi var altta linkini verebilirsem bi bak istersen plugin falan geliyo yanında bende yeniyimde bu yolda o yüzden heyecanlıyım

Ürün özelliklerini oku hocam anlarsn demk istedgmi

Evet yanında gelen cubase değilde studio one için değer.ben 3 sene önce focusrite 2i2, mikrofon, kulaklık vede cubase le 6 paketini almıştım.

Bence biraz daha paranı biriktir rme babyface Pro ses kartını al bence. İyi ile başlamak daha güzel olur