+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 11 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Cubase 9 pro eğitim videoları

Bu konu 688 kez görüntülendi 10 yorum aldı ...

Cubase 9 pro eğitim videoları 5.00 688 Reviews

Konuyu değerlendir: Cubase 9 pro eğitim videoları

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 688 kez incelendi.

Cubase 9 pro eğitim videoları

Arkadaşlar merhaba
    Cubase yeni başlayan arkadaşlarımıza yol göstermek amaçlı kanalımda temel eğitim videoları yayınlamaya başladım. Takip edebilirsiniz saygılarımla
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Cho®dSolo, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Sativus, Tanerongunyzb, Tayfun Kara, tezcankoray, ulasyaramis, wade21 Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD

Alıntı hepar45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba
    Cubase yeni başlayan arkadaşlarımıza yol göstermek amaçlı kanalımda temel eğitim videoları yayınlamaya başladım. Takip edebilirsiniz saygılarımla
    Hocam ellerinize, emeğinize sağlık. Yeni başlayanlar için A'dan Z'ye bir rehber oluşturmayı amaçlıyorsunuz sanırım, zor bir iş tebrik ederim.

Nacizane birkaç önerim olacak, bunları eleştiri değil de yapıcı olarak düşünürseniz sevinirim.

1- Sanırım belli bir metine dayalı değil de doğaçlama olarak anlatıyorsunuz. Bence bunda hiçbir sakınca yok, ancak zaman zaman konu biraz fazla dağılıyor böyle yapınca. İnsan o an farkedemiyor ama sonradan izlediğinizde siz de farkedeceksinizdir mutlaka. Konu uzayınca dikkat dağıtıcı olabiliyor. Bu konuya dikkat ederseniz daha faydalı olacaktır düye düşünüyorum.

2- Konu anlatınımınız gayet sakin ve kendinden emin bir şekilde devam ediyor. Bu çok güzel. Hep aynı tonda anlatmaktan kaçınıp, zaman zaman vurgu kullanırsanız; anlatımınız daha dikkat çekici olacaktır. Bir de anlatım yaptığınız ses seviyesi bence biraz düşük kalmış.

Dediğim gibi çok zaman ve emek isteyen bir işe girişmişsiniz. Tekrar tebrik eder, başarılar dilerim.

Saygılar,
    Tezcan

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ellerinize, emeğinize sağlık. Yeni başlayanlar için A'dan Z'ye bir rehber oluşturmayı amaçlıyorsunuz sanırım, zor bir iş tebrik ederim.

Nacizane birkaç önerim olacak, bunları eleştiri değil de yapıcı olarak düşünürseniz sevinirim.

1- Sanırım belli bir metine dayalı değil de doğaçlama olarak anlatıyorsunuz. Bence bunda hiçbir sakınca yok, ancak zaman zaman konu biraz fazla dağılıyor böyle yapınca. İnsan o an farkedemiyor ama sonradan izlediğinizde siz de farkedeceksinizdir mutlaka. Konu uzayınca dikkat dağıtıcı olabiliyor. Bu konuya dikkat ederseniz daha faydalı olacaktır düye düşünüyorum.

2- Konu anlatınımınız gayet sakin ve kendinden emin bir şekilde devam ediyor. Bu çok güzel. Hep aynı tonda anlatmaktan kaçınıp, zaman zaman vurgu kullanırsanız; anlatımınız daha dikkat çekici olacaktır. Bir de anlatım yaptığınız ses seviyesi bence biraz düşük kalmış.

Dediğim gibi çok zaman ve emek isteyen bir işe girişmişsiniz. Tekrar tebrik eder, başarılar dilerim.

Saygılar,
    Tezcan
    Tezcan hocam öncelikle izlediğiniz için teşekkür ederim. Özellikle sizlerin ve izleyenlerin yorumları önemli gerçekten. Sorularınıza yanıt vermeye çalışayım ewt aslında anlatırken doğaçlama yapabiliyorum. Ama belli bir konu planı oluşturdum. Sadece içerikte bazen bende farketmesemde sıçramalar olmuş :-).
    Videoları insanlar sıkılmasın diye aslında 10 dk lık süreyi geçmemeye çalışıyorum.
    Vurgulamalara dikkat edeyim, bu gerçekten önemli müzikte tek düzelik gibi anlatımda da tek düzelik sıkıcı olabiliyor :-)
    İlerleyen videolarda bir stream web cam alıp kendi görüntümü de koyacağım belki bu biraz daha dinamizimi artırır diye düşünüyorum. Ses seviyesi kısmı kolay onunla ilgili birkaç denemeyle doğru şidetti bulacağıma inanıyorum. Bundan sonrası içinde olumlu olumsuz geri dönüşlerinizi bekliyorum.
    Saygılarımla

EsbaB, tezcankoray Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD

Yeni videolar yüklenmiştir. Takipte kalın :-)

EsbaB, tezcankoray Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Oldukça hızlı gidiyorsunuz

Konuyu en üste sabitledim.

Kanalınıza abone oldum bu arada

EsbaB, hepar45 Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oldukça hızlı gidiyorsunuz

Konuyu en üste sabitledim.

Kanalınıza abone oldum bu arada
    Çok teşekkür ederim Tezcan hocam şu sıra home stüdyom da bi değişiklik yapıyorum o yüzden 2-3 günde bir video çekebiliyorum anlatıcak o kadar çok şey var ki bakalım bunlar en temeller :-)
    Bu arada her zaman desteklerinizi bekliyorum deneyimleriniz doğrultusunda
    Saygılarımla

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hocam sıfırdan videolarınızı 4.bölüme kadar izledim ve sayenizde add audio track kısmındaki browser i hiç kullanmadığımı farkettim

hepar45 Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu EsbaB tarafından (13 Ekim 2017 Saat 22:19 ) değiştirilmiştir.
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sıfırdan videolarınızı 4.bölüme kadar izledim ve sayenizde add audio track kısmındaki browser i hiç kullanmadığımı farkettim
    Takip ettiğiniz için çok teşekkürler,
    Ben bile anlatırken ne kadar güzel özelliklerinin olduğunu ve gerçekten çok azını kullandığımızı görüyorum. Maalesef en çok kullandıklarımız akılda kalıyor hep, audio track presets aslında yeni başlayanlar için çok kullanışlı gerçekten
    Saygılarımla

EsbaB, Tayfun Kara Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

tebrikler güzel çalışma olmuş, aynı şekilde bende logic ve samplitude ile tutorialler hazırlıyorum ücretsiz şekilde,
    buradan takip edilebilir.

Cho®dSolo, EsbaB, hepar45, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tayfun Kara Şu üyeler, eser karaca adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bu tür videoları hazırlamak zaman alır. Zaman ayırıp ücretsiz video hazırlayan arkadaşları tebrik ediyorum.

Cho®dSolo, EsbaB, hepar45, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Seyit ÖZTÜRK adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: