+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 5 ile 5 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Yardım,bilgi

Bu konu 438 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...

Yardım,bilgi 438 Reviews

Konuyu değerlendir: Yardım,bilgi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 438 kez incelendi.

Yardım,bilgi

Forum yöneticilerinin ve konu hakkında tecrübeli forum üyelerinden konu hakkında yardım ve bilgi bekliyorum.

Arkadaşlar aşağıdaki müzikteknolojileri linkine tıkladığımda: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

En altta konu kapatılmıştır yazmakta ve konuya cevap verememekteyim. Diğer forum üyeleri kendi hesaplarıyla girdiklerinde cevap yazma bölümü onlara açık bulunmaktadır. Bana kapalı.

Siteden kaynaklı teknik bir arızamıdır?

gitarist1975 Şu üyeler, Seyit ÖZTÜRK adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Seyit ÖZTÜRK tarafından (08 Ağustos 2017 Saat 22:17 ) değiştirilmiştir.

Bende ilk link te cevap yazamadım genel bir problem

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... olaya bi bakabilir misin abi galiba bi admin yanlışlıkla kapattı konuyu

tezcankoray - ait avatar

tezcankoray

H:i, jS M Y #1053 

Hallettim kardeşim, teşekkürler

Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Arkadaşlar konunun neden kapatıldığını bulamadım. Konu kapatılmış ise hiçbir forum üyesi mesaj yazamaz. Ancak şöyle bir durum var....

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam şöyle bir ifade yazmış; "Diğer forum üyeleri kendi hesaplarıyla girdiklerinde cevap yazma bölümü onlara açık bulunmaktadır. Bana kapalı."
    Böyle birşeyin olması mümkün değil, konu bazlı bir kullanıcıyı engelleme gibi bir seçenek forumumuzda mevcut değil zaten. Konu bazlı değil, komple forum bazlı engelleme yapabiliyoruz.

Neyse, konuyu tekrar aktif hale getirdim. Dilediğiniz gibi yazıp çizebilirsiniz )

İyi forumlar,
    Tezcan

Mehmet Uzunosmanoğlu, Seyit ÖZTÜRK Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...