+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 11 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Bu fiyata kaçmaz! UFX+, Code 61 ve diğerleri

Bu konu 914 kez görüntülendi 10 yorum aldı ...

Bu fiyata kaçmaz! UFX+, Code 61 ve diğerleri 914 Reviews

Konuyu değerlendir: Bu fiyata kaçmaz! UFX+, Code 61 ve diğerleri

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 914 kez incelendi.

Bu fiyata kaçmaz! UFX+, Code 61 ve diğerleri

Arkadaşlar,

Özel ve acil bir durum sebebiyle gözümden sakındığım ekipmanlarımı elden çıkarmak mecburiyetindeyim.

İlgilenenler özel mesaj ya da Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... adresi üzerinden iletişime geçebilir.
    Ürünlerin en az 20 ay garantileri mevcut, sigara, toz görmediler.
    Ürünleri @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... birinci elden biliyorlar.

UFX+, Code61 midi keyboard, JBL LSR305 monitör çifti, Focusrite Saffire Liquid56, NT2A, JZ V11 ve birkaç ekipman daha. İddia ediyorum, vereceğim fiyatları hiçbir yerden bulamayacaksınız.
    Ürünler İstanbul'da teslim alınabilir, test edilebilir.

***Fiyatlar***
    *Compel fiyatlarını baz alarak fiyatlandırma yaptım.
    Rode NT2A: 1500TL (pazarlığa açık)
    Code61: 1200 (Ufak bir pazarlık olabilir)
    JZ V11: 1600TL (ufak bir pazarlık yapılabilir)
    Focusrite Liquid56: 2250TL, PCIE firewire dahil, (pazarlık yapılabilir)

Kolaylıklar.

EsbaB, ugur86 Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Can tarafından (08 Mayıs 2017 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir.
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Evet ürünler sıfır denilebilir hepsi yepyeni gıcır gıcır. Acil olmasa kimse bunları satmaz özellikle ufx+ satılacak bir alet değil imkanı olan kaçırmasın.

Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Abi fiyatı özelden söylemek yerine konuya yazsanda bence herkes hem sormak hemde sen cevap vermek zahmetinde kurtulsan bence daha iyi olur yani

Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Doğrusunu istersen, satmaya pek razı değil gönlüm @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , eğer başka bir çözüm bulursam, hemen iptal ederim satışı.

gitarist1975 Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrusunu istersen, satmaya pek razı değil gönlüm @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , eğer başka bir çözüm bulursam, hemen iptal ederim satışı.
    hayır benim demek istediğim abi bu bir satış konusuysa özel mesajlara cevap vermek yerine fiyatı konuya yazman kolaylık olurdu açıkcası merak ettim fiyatları da gmail hesabım yok

Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

O listedeki her şeyi sat ama UFX+'a kıyma Can'cığım. Öyle bir cihaz zor ele geçer.

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış anlamayın ama bu şekilde yazdıktan sonra satmayın bence, eğer biri talip olursa o alan kişiye de hayırlı olmaz ( tabi bu benim şahsi fikrim )

Daha önce fiyat belirtilmeyen ilanlar siliniyordu yanlış hatırlamıyorsam..Ki bu sitede adminsiniz..Bence de konuya fiyatları eklemeniz en doğrusu olur..Keşke satmak zorunda kalmasanız ama insanların böyle zor zamanları olabiliyor maalesef..Ben de böyle duruma düşüp yarı fiyatından bile düşük fiyatlara satmak zorunda kalmıştım bazı cihazlarımı..Dilerim sıkıntı çok büyük değildir...

sgucler Şu üyeler, ermanturkoz adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Haklısınız @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam, gerçekten böyle zamanlar olabiliyor. Biraz maddi sıkışıklık sözkonusu, halledersem sorun kalmayacak inşallah.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam, sözlerim JBL ve UFX+ için, onlara doyamadım Ama Rode NT2A ve diğer ekipmanları gönül rahatlığıyla satmaktayım bu arada.
    Fiyat güncellemesi yapayım.

ermanturkoz, yiğitcan Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bu Konu için Etiketler