+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 6 ile 6 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Bu Fiyata Yamaha hs80m

Bu konu 714 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...

Bu Fiyata Yamaha hs80m 714 Reviews

Konuyu değerlendir: Bu Fiyata Yamaha hs80m

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 714 kez incelendi.

Bu Fiyata Yamaha hs80m

Merhaba abiler, 1400 tlye 2.el çift yamaha hs80m alınır mı? Fiyatı uygun mudur alsam 1 yıl kullansam geri aynı fiyata satabilir miyim ? Yada satmak istemeyecek kadar memnun bırakır mı beni yani dinleyeni ? 1600 tlye bir ilan vardı son ne olur dedim 1400 tlye kadar indirim sağladı sağolsun birazda konuştuk işinden dolayı pek kullanamamış diri cihaz çok temiz diyor.

Benim elimde ise yamaha hs7 almak için biriktirdiğim 1450 tl var thomanndan bu fiyata alabilirim 0 çiftini sizce hangi seçim daha uygun olur
    Odam 15metre ve dikdörtgen

Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

15 m2 oda için HS7 daha uygun aslında. Özellikle masan uzun kenara dayalı ise 80m lerde düşük frekanslarda yığılma yapacaktır.

abdullahatalan Şu üyeler, acaluka adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Ben de HS7 öneriyorum dostum, Benim odam da büyük; ama JBL'lerimi alırken @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... 305 önermişti, 308 yığılma yapıyor demişti. Aynı durum geçerli olacaktır.

abdullahatalan Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Abdullah,

Benim odam 12-13 m2. HS80'leri aldığımda müthiş bas patlamaları olmuştu. O yüzden ancak 10 gün kullanabildim. Bir daha da kullanmadım. Eğer odan 20 m2 ve üzerinde değilse 8" monitörü hiç düşünme derim.

abdullahatalan Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Anladım sağolun abiler o halde 7 alayım 6.5 inç ne az ne çok

Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

HS7 daha ideal bence de, hem eski M serisi ile şimdiki düz hs serileri arasında crossover geçiş farkları da var, hs7 güzel monitör, net'te iyi yorumlar alıyor, en azından hs50'deki o alt frekans yetersizliğini bir nebze çözüp daha doğru ve kontrollü bir karakter sağlamışlar. Yamaha hs serisi bi focal solo yada dynaudio bm serileri gibi olmasa da fiyat aralığında en çok tercih edilen modellerden, sebebi biraz sert ve midrange karakterli olduklarından bu hoparlörde güzel duyurmayı başarınca her sistemde güzel duyulmasını garantilemendir. Doğru ve uygun bir tercih

UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770