NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 358 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 11 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Forum'umuz 4000 Üyeye Ulaştı

Bu konu 1454 kez görüntülendi 10 yorum aldı ...

Forum'umuz 4000 Üyeye Ulaştı 1454 Reviews

Konuyu değerlendir: Forum'umuz 4000 Üyeye Ulaştı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1454 kez incelendi.

Forum'umuz 4000 Üyeye Ulaştı

Biraz önce Forum'umuzun 4000 üyeye ulaştığını görmüş bulunmaktayım. Ben 2014 senesinde Forum'a üye olduğumda üye sayısı 2200 civarında idi. 2,5 senede mevcudumuz yaklaşık ikiye katlanmış.Bu iyi bir gelişme bence.

Acaba @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Bahadır kardeşim Forum'u kurarken ; bir gün Forum'un 4000 kişiye ulaşacağını tahayyül ediyor muydu ?

Teşekkürler Bahadır'cığım....

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    abdullahatalan, averen, Cho®dSolo, EsbaB, gitarist1975, nacib, okidoz, tezcankoray Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Saolun Abi, sizlerin sayesinde...👏👏👏👍

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

averen, EsbaB, gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu, wade21 Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Başlığı görünce "N,apıyorum yahu" der gibi hafif çekimser, biraz tedirgin, ilk tanıtım mesajımı yazdığım günü anımsadım.
    Şimdi bakıyorum da zaman akıp geçmiş, 3 yıl sonra hala buradayım.
    Teknik anlamda çok şeyler öğrendim ve güzel arkadaşlar edindim.
    İyi ki de katılmışım.
    Sevgiler...

averen, EsbaB, gitarist1975, gunayahmet, Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hocam aktif kullanım malesef canlı değil, bu bana bizim memleketin nüfus tabelasında 3700 rakamını görüp de kahveye gidince muhabbet edecek adam bulamamamı hatırlattı malesef, Lewitt'in inceleme videosu bitti bu arada, yarın incelemeden geçerse foruma ve sosyal medyaya asıyorum, sitenin biraz reklamını yapalım canlansın istiyorum, farklı fikirler de gelmiyor, olduğumuz yerde sayıyoruz. Umarım ilerleme kaydederiz.

abdullahatalan, EsbaB, gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus, wade21, yiğitcan Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

İyiki bahadır hocam bu forumu kurmuş, iyiki sizler dahil olmuşsunuz, iyiki sizlerle tanışma ge aranıza katılmak banada nasib olmuş, iyiki varsınız.

Herkes gibi bende eskisi kadar takip edemiyorum, bazen iş bazen de tapatalk azizliği ne uğrama problemlerinden dolayı uzak kalıyorum ama eninde sonunda havasını teneffüs edebiliyorum bu ortamın.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Son zamanlarda katıldım ancak sıcak ortamı ilk geldiğimde hissetmiştim. Umarım büyüyerek bilgi paylaşılmaya uzun yıllar devam edilir. Emeği geçen arkadaşların emeklerine sağlık.

abdullahatalan, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Chescha adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam aktif kullanım malesef canlı değil, bu bana bizim memleketin nüfus tabelasında 3700 rakamını görüp de kahveye gidince muhabbet edecek adam bulamamamı hatırlattı malesef, Lewitt'in inceleme videosu bitti bu arada, yarın incelemeden geçerse foruma ve sosyal medyaya asıyorum, sitenin biraz reklamını yapalım canlansın istiyorum, farklı fikirler de gelmiyor, olduğumuz yerde sayıyoruz. Umarım ilerleme kaydederiz.
    Evet haklısın Uğur kardeşim. Forum'umuz bu üye sayısına rağmen yeterince aktif değil. Özellikle 2014'ün ikinci yarısı ve 2015 senesi ile kıyaslandığında bu durum çok daha belirgin olarak ortaya çıkıyor.

Tabii bu durumun bir çok nedeni var . En önemli nedeni ise memleketin vaziyet-i umumiyesi bence. İnsanlarda bu konularda katılım gösterecek motivasyon ve moralin kalmadığını düşünüyorum açıkçası.

Ancak bu psikolojiyi Forum bağlamında bir şekilde aşmamız lazım.

abdullahatalan, Can, EsbaB, Sativus, ugur86, wade21 Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Gerçekten çok güzel, bir de biraz tanıtıma yoğunlaşıp alanında tek olan forumumuzu daha çok kişinin duymasını sağlarsak, asıl o zaman üzerimize düşen vazifeyi yerine getirmiş olacağız..

Buradaki 4000 kişi bir şekilde müziğin mutfak tarafında yer almış/alacak, en azından olayın bu tarafını düşünen insanlardan oluşuyor. Bu topluluğun bir parçası olmak harika.

abdullahatalan, averen, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

İnşallah 14000 de olur birgün, benim de 4 yıl olmuş

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Çok güzel bir forum emeği geçen yöneticilerin ve üyelerin ellerine sağlık uğur abinin de dediği gibi aktiflik az, benim aklıma 2 fikir geldi aktifliği canlandırmak için 1.Reklam(haberi olsa böyle bir forumdan devamlı aktif olacak faydalanıp fayda sağlayacak çok insan vardır diye düşünüyorum) 2. ise daha ilgi çekici ve faydalı konuların açılması yani lewit mikrofon incelemesi yaptı uğur abi foruma koydu lewit mikrofonu araştıran kişiler googlede bu konuyu görecek gelip üye olacak

EsbaB Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc