NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 344 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 34 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Steinberg Cubase Pro 9 Review

Bu konu 3777 kez görüntülendi 33 yorum aldı ...

Steinberg Cubase Pro 9 Review 3777 Reviews

Konuyu değerlendir: Steinberg Cubase Pro 9 Review

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3777 kez incelendi.

Steinberg Cubase Pro 9 Review

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Hadi bakalım...

Ch.

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    gitarist1975, tezcankoray Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam;
    var mı elements sürümünde bir numara?

Ch.

abdullahatalan, gitarist1975, tezcankoray, ugur86 Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Güzel özellikler gelmiş görünüyor. Pro eyidir, hoştur ama BENENA

Evet uğur hocam Elements için araştırmacı kişiliğini kullanırsan çok hoş olur Bu işlerin ustası sensin

Saygılar,
    Tezcan

ugur86 Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Arkadaşlar elements 8'in extender'ı çıktı burada bahsetmeye çekindim hem lisans fulleniyor, hem de kanal sınırlaması kaldırılıyor bu yama ile, send kısmına pan müdahalesi de mevcut. Bence bi vstclub'a göz atın

bu arada eklements 9'u almak isteyen arkadaşlar:
    le-ai sürümü ücretsiz yükleyin,
    sonra satın alırken le-ai'den upgrade seçeneğini kullanın,
    bu şekilde 50 euro'ya düşüyor fiyat.

averen, Cho®dSolo, CirkinReis, gitarist1975 Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu ugur86 tarafından (08 Aralık 2016 Saat 14:20 ) değiştirilmiştir.
    UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

8 de yaptığımız tarih taktiği bundada geçerli olur mu abi @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elements 8'in extender'ı çıktı burada bahsetmeye çekindim hem lisans fulleniyor, hem de kanal sınırlaması kaldırılıyor bu yama ile, send kısmına pan müdahalesi de mevcut. Bence bi vstclub'a göz atın

bu arada eklements 9'u almak isteyen arkadaşlar:
    le-ai sürümü ücretsiz yükleyin,
    sonra satın alırken le-ai'den upgrade seçeneğini kullanın,
    bu şekilde 50 euro'ya düşüyor fiyat.
    Uğur hocam araştırmacı halleriniz harika ben hemen olayı gerçekleştirdim. sınırsız kanal grup kanal ve EQ lar reverb v.s harika teşekkürler.

ugur86 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Vstclupta' ki dosya şifre istiyor ama siz nasıl yaptınız detaylı anlatabilir misiniz ? Cubase 8 elementi silmemize gerek var mı kurmadan önce ?

[I]prodipe pro 5 / roland quad capture 55 / isa one preamp /rode nt 1-A / CUBASE 5 / Fender/ planet waves kablo[/I]

O dosyanın şifresi vstclub'ın adres ismi olması lazım, orda not defteri dosyası var, adımları harfiyen uygularsanız sorunsuz çalışıyor, detay veremiyorum daha fazla.

indirdiğiniz 2 adet exe dosyasını direk kurun o kadar. ben öyle yaptım gün sayısını dahi ikaz vermeden tüm özellikleri aktif şekilde açıldı.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    indirdiğiniz 2 adet exe dosyasını direk kurun o kadar. ben öyle yaptım gün sayısını dahi ikaz vermeden tüm özellikleri aktif şekilde açıldı.
    Hocam demo'yu kurarken tarih uzattığınız için öyle sorunsuz olabilir, yoksa tarihi ileri almadan ve paketteki elicenser extender'ı kurmadan sadece elements extender'ı kurarsanız 30 gün sonra lisans hatası verir. yani info dosyasında belirtilen sıra atlanmadan temiz kurulum yapılmalı.

Bu arada konu alakasız bir yere geldi, cubase 9 için söylenecek sözü olan arkadaş başlıktan devam edebilir

abdullahatalan, averen Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: