NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 529 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 7 ile 7 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Ahmet Özdemir Çalışmaları

Bu konu 3611 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...

Ahmet Özdemir Çalışmaları 3611 Reviews

Konuyu değerlendir: Ahmet Özdemir Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3611 kez incelendi.

Video Ahmet Özdemir Çalışmaları

Ahmet Özdemir - Gel

Söz-Müzik: Ahmet Özdemir
    Gitar: Mert Çalışkan
    Video Klip: Ahmet Özdemir

Desteklerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

averen, EsbaB, gitarist1975, hepar45, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb, tezcankoray Şu üyeler, ozzdemira adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Tam kafamdaki müzik demiştim sabah ilk dinlediğimde. Yalın bir gitar, sağlıklı bir ritm filan...

Sonrasında Kedi kalmış aklımda, kızın nedensiz kalkıp yürüyüşü, aradaki gitar solo ve finaldeki cırcır böcekleri sessizliği...

Akşam kulaklığı takıp bir daha dinledim ve budur dedim. tekrar tekrar izlenmeyi ve dinlenmeyi hak eden bir çalışma olmuş.

Herkesler farklı bakar ya benimkisi de böyle oldu işte.

Yani çok beğendim kardeş, devamını dilerim. Elinize kolunuza sağlık.

İyi ki uğradınız....

EsbaB, ozzdemira Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu nacib tarafından (29 Haziran 2016 Saat 01:22 ) değiştirilmiştir.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için, zaman ayırıp yorumladığınız için. Önceki çalışmalarım enstrümantal çalışmalardı. İlk sözlü çalışmam bu oldu, ve ilkinde böyle bir yorumla karşılanmak çok mutlu etti beni. Var olun..

EsbaB Şu üyeler, ozzdemira adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Emeğinize yüreğinize sağlık herşey çok hoş olmuş, kayıtlar, ritm, vokal klip harika. Başarılar dilerim.

ozzdemira Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... elinize, gönlünüze sağlık. Çok içten, samimim ve sıcacık bir parça olmuş. Klipten midir bilinmez, eskilere aldı götürdü beni. Yeni çalışmalarınızı dinleyebilmek ümidiyle

ozzdemira Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Çok çok teşekkürler, var olun. Umuyorum farklı çalışmalar da olacak zamanla..

Emeğinize sağlık iyi çalışmalar

ozzdemira Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD

Bu Konu için Etiketler