NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 718 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 6 ile 6 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Murat Engin Hocam, Hoşgeldiniz...

Bu konu 5365 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...

Murat Engin Hocam, Hoşgeldiniz... 5365 Reviews

Konuyu değerlendir: Murat Engin Hocam, Hoşgeldiniz...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5365 kez incelendi.

Murat Engin Hocam, Hoşgeldiniz...

Arkadaşlar,
    Hani deriz ya...
    İyi yapılan bir mix i kendinize örnek alın,defalarca dinleyin v.s v.s
    İşte benim bu işe başladığım yıllarda,daha hiçbir şey hakkında fikrim yok iken kendisinin mixlerini dinleyip "vay be!" dediğim sevgili dostumuz @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... forumumuza sessiz sedasız gelmiş...
    Çok da iyi etmiş...
    Birkaç kere alayına isyan edip umutsuzluğa kapıldığım günlerde moralimi düzelten,yılmamamı öğütleyen bu değerli Hocamızı burada görmek beni çok mutlu etti...
    Aslında pek çoğunuz onu başka bir forumda "suzi" nicki ile tanırsınız...
    Kendisinden hala öğrenecek çok şey var...
    Hoşgeldin Hocam aramıza...

Ch.

ermanturkoz, gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu, tezcankoray Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bende çok mutlu oldum inanın. Hafızanıza hayran kaldığımı söylemiştim sanırım.
    Her şey paylaştıkça daha bir güzel, daha bir lezzetli oluyor.
    Tüm forumdaşlara kocaman bir ''MERHABA'' gönderiyorum.

Cho®dSolo, ermanturkoz, gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu, tezcankoray Şu üyeler, Murat Engin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hosgeldiniz yanilmiyorsam sizi melodik.net ten hatiliyorum

Cho®dSolo Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Böyle değerli hocalarımızın bu forma girip bizimle birlikte olması forum adına gurur verici, birde Türkiye'de bu işlerden bunları satanlar dahil anlamıyorlar malesef. Iyi niyetliler fakat şunu Gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki Türkiye'de bu konuyla alakalı tek bilgi alabileceğiniz yegane yer burası. Bugün bunu bizzat tekrar gördüm. Bu işin merkezi hatta Müziğin merkezi Tüneldir biliyorsunuz, denemesi bedava. Birgun gidin ve evimde home studyo var, ne tavsiye edersiniz diye bir sorun. Sonra aynı soruyu burdaki değerli üstadlarımıza birde sorun. O zaman bu formun kıymetini daha iyi anlarsınız.

Cho®dSolo Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bahadır bu şu demek ki bugün sorduğun soruya cevap verecek donanımda kimse yok Tünelde malesef. Iş başa düştü, emin ol soruya muhatap olacak hiçbir Satıcı senin kadar bu olayı bilmiyor.

Cho®dSolo Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: